T-Forum Społeczność
Wyjazd za granicę a dodatkowe ubezpieczenie - Wersja do druku

+- T-Forum Społeczność (http://www.t-forum.eu)
+-- Dział: Kategorie (http://www.t-forum.eu/f-kategorie)
+--- Dział: Turystyka (http://www.t-forum.eu/f-turystyka)
+--- Wątek: Wyjazd za granicę a dodatkowe ubezpieczenie (/t-wyjazd-za-granice-a-dodatkowe-ubezpieczenie)Wyjazd za granicę a dodatkowe ubezpieczenie - Corntua - 02-05-2022

Hej! Czy wyjeżdżając za granicę korzystacie z dodatkowego ubezpieczenia? Jesteście stania, że warto to robić?


RE: Wyjazd za granicę a dodatkowe ubezpieczenie - Gola - 02-05-2022

Odbyłem wiele wycieczek zagranicznych bez żadnego dodatkowego ubezpieczenia. Moja koleżanka raz pojechała za granicę, nie wykupując ubezpieczenia i potem tego bardzo żałowała. Zdarzyć się może wszystko i wszędzie, więc generalnie warto, nie są to zwykle duże pieniądze. Ja nauczony przykrym doświadczeniem znajomej teraz już też zawsze wykupuje ubezpieczenie, gdy wyjeżdżam za granicę.


RE: Wyjazd za granicę a dodatkowe ubezpieczenie - Fimpbel - 02-05-2022

(02-05-2022, 09:23 PM)Gola napisał(a): Odbyłem wiele wycieczek zagranicznych bez żadnego dodatkowego ubezpieczenia. Moja koleżanka raz pojechała za granicę, nie wykupując ubezpieczenia i potem tego bardzo żałowała. Zdarzyć się może wszystko i wszędzie, więc generalnie warto, nie są to zwykle duże pieniądze. Ja nauczony przykrym doświadczeniem znajomej teraz już też zawsze wykupuje ubezpieczenie, gdy wyjeżdżam za granicę.

Zgadzam się w 100%. Dla spokojniejszej głowy, lepiej wykupić jakieś ubezpieczenie. Teraz jest tyle ofert, że zawsze znajdzie się coś dla siebie.